pan traktować tego rodzaju spraw z takim cynizmemPodniosła zdziwiona głowę i znowu spojrzenie jej spotkało się z jego błyszczącym wzrokiem. Ale, ale tak robić nie można wyszeptała. Nie takie rzeczy się robi, moja maleńka rzekł.

pani z seks ofert przestała się śmiać. Przypomniała sobie poważny wzrok facet szukający anonsów erotycznycha i ostrzegawcze jego słowa. Co by on powiedział, słysząc taką propozycję brata? Co by powiedział, gdyby ją teraz zobaczył? Cała krew napłynęła jej do twarzy, odwróciła głowę i wysunęła się z objęć Eustacea. Czar prysnął, ogarnął ją dziwny wstyd. Niezadowolenie pułkownika było niczym, w porównaniu z poważnym wyrazem oczu facet szukający anonsów erotycznycha. Och, nie mogłabym tego uczynić rzekła. Nie moabym. I teraz nie powiimam tu być z panem. To moja wina zawołał wesoło. Przyprowadziłem tu panią, nim się pani zdążyła zorientować w sytuacji. Zasadniczo może to paru uważać za zwykły zbieg okoliczności. Proszę tak nie mówić wyszeptała pani z seks ofert Uagalnie. Nie powinien

pan traktować tego rodzaju spraw z takim cynizmem. Pieszczotliwie dotknął dłonią jej ramienia. Więc pani się na mnie gniewa? zapytał. Powaga jej nagle stopniała. Przesłała mu jeden ze swych dziecięcych jiśmiechów. Nie, nie! Ale jak ali mógł przypuszczać, iż powiem komuś o tym? Pan chyba nie myślał poważnie, prawda? Zresztą nie byłoby znowu o czym mówić rzekł, zaciskając rękę dokoła jej dłoni. Więc pani się mój plan nie podoba? Nie mówię, iż mi się nie podoba rzekła pani z seks ofert, opuszczając wzrok. Ale nie mogę tego zrobić i to wszystko. Teraz już pójdę. Do widzenia!

Zbierała się do odejścia, lecz jego ręka przytrzymywała ją mocno. Przysunął się do niej bliżej. Daphne, pamiętaj, nie wolno ci umknąć! Dziwny wyraz niezłomnego postanowienia pojawił się na twarzy Diny. Pan mnie musi puścić rzekła z powagą. A jeżeli puszczę, to jak mnie pani wynagrodzi? głos jego był w tej chwili bardzo głęboki i sam dźwięk tego głosu wzbudzał w Dinie jakiś nieznany dreszcz. Czuła się w tej chwili bardzo maleńka i bezradna. Mimo woli uczyniła błagalny ruch. , Proszę, bardzo proszę, niech mnie pan puści! Pan jest przecież o wie le silniejszy ode mrue. Zbliżył się jeszcze bardziej, pochylając twarz tuż nad nią, iż ustami dotykał prawie jej ramierua. Pani nie orientuje się w swoich możliwościach rzekł ale szybko je ogłoszenia erotyczne pani sama pozna. Tak pani chce ode mnie odejść? Nie zastanawia się pani nad tym, iż dla mnie to rozstanie jest bardzo ciężkie? Słowami tymi zdziałał to, czego najbardziej pragnął. Serce Diny zatrze. potało w piersi, jak spłoszony ptak. Zwróciła się do niego łagodnie. L Nie jestem taka niedobra. Proszę źle o mnie nie myśleć. Czasami bywam nieznośna, ale nigdy w stosunku do pana. Nigdy powtórzył jak echo. Znowu twarz jego była tuż przy jej twarzy, a w miłym jego uśmiechu nie wi działa już ani cienia ironii.

Komentarze: 11


noavatar.png
Onie 2017-11-01

istotnie podniecająco wypisane

noavatar.png
Curt 2017-11-02

lubie bieżące

noavatar.png
Irina 2017-11-06

lubie twój blog

noavatar.png
Janiece 2017-11-06

Jadalne wykwintne

noavatar.png
Delana 2017-11-20

po spartańsku niewątpliwy wpisik

noavatar.png
Terrell 2017-11-20

az spokojnie poczytać

noavatar.png
Tanner 2017-11-20

dzięki za bombową historyjkę

noavatar.png
Stella 2017-11-20

odczytywał z podpartym tchem

noavatar.png
Tarsha 2017-11-25

Podniecająco wypisane

noavatar.png
Luba 2017-11-25

czyżby świetnych blog

noavatar.png
Tyron 2017-11-25

wdechowo występujesz

Top