pani z seks ofert postanowiła wytrwać do końca Wyprostowałapani z seks ofert postanowiła wytrwać do końca. Wyprostowała się tylko i spojrzała mu prosto w oczy. Sama wiem. Widziałam odparła. Przestaje być sobą, gdy ciebie widzi. Zmarszczył brwi z wyrazem zniecierpliwienia. Ty tego nie rozumiesz. Iza jest histeryczką. Trzeba ją krótko trzymać. Ale ty jesteś dla niej okmtny wyszeptała pani z seks ofert.

Wypowiedziawszy te słowa, spojrzała na niego bez lęku i widząc jego spokój, ciągnęła dalej Nie tylko dla Izabeli, dla każdego, dla facet szukający anonsów erotycznycha, dla biednego kłusownika, dla mnie. Takie już masz usposobienie. Sam na to nie możesz poradzić. Ale dla mnie okrucieństwo jest najstraszliwszą rzeczą na świecie. Kiedy byłem dla ciebie okrutny? zapytał.

Głos jego był spokojny, twarz bez wyrazu. W przypływie nagłej siły, postanowiła mu wypowiedzieć wszystko. Nawet twoje pieszczoty były okrutne rzekła. Tylko raz czy dwa byłeś dla mnie dobry. Lepiej nie mówmy o tym. Ty i tak tego nie zrozumiesz. Ileż to nocy przeleżałam bezsennie, opanowana panicznym strachem. Nie widziałam jednak na to rady, więc cierpiałam. Teraz ujrzałam wszystko jasno i, postanowiłam uwolnić się od ciebie. Po tym wszystkim co ci powiedziałam, nie możesz mnie już kochać, więc i rozstanie nie będzie takie przykre. Mylisz się zawołał, a ona uprzytomniła sobie, iż pod wpływem jej słów w duszy jego zrodziło się coś całkiem innego i nieznanego. Kocham cię bardziej jeszcze niż dotychczas, Dino! Może byłem brutalny. Masz słuszność. Często odzywa się we mnie zwierzę. Zostań moją, zgódź się, a przysięgam ci, iż nigdy to się już nie powtórzy. Spokój jego minął. Pochylił się do niej czule, choć w oczach jego nie było tego błysku namiętności. Zdawała sobie sprawę, iż ma go teraz u swych stóp. Rozjuszone zwierzę przestało istnieć na zawsze. Stał przed nią człowiek kochający, zdolny do poświęceń. Westchnęła głęboko i wyciągnęła doń rękę błagalnie. Eustace, daj spokój! Ja tego znieść nie mogę! Musisz mi zwrócić wolność! Jesteś wolna anonse kobiet wyszeptał. t Naprawdę? To nie proś mnie, abym została! Ja nie mogę, nie mogę! Muszę odejść! umilkła nagle. Siły odmówiły jej posłuszeństwa, wewnętrzna walka ucichła. Pozwól mi pójść do domu! szepnęła. Powiedz facet szukający anonsów erotycznychowi o wszystkim. Powiedz wszystkim, iż nasze zaręczyny zostały zerwane, iż ślub nasz się nie odbędzie. Powiedz, iż bardzo mi przykro. To tylko moja wina. Powinnam się była wcześniej zorientować. Łzy spływały jej po policzkach. W milczeniu skierowała się ku drzwiom. Nie pożegnasz się nawet ze mną? zapytał Eustace szeptem. Był znowu spokojny i zimny. Widocznie odzyskał na nowo równowagę. pani z seks ofert odwróciła się od progu. Bądź zdrów! szepnęła. Dziękuję ci! Otoczył ją ramieniem i pocałował czule w czoło. , Nie płacz, maleńka! rzekł.

Top